Babor Beauty SPA Wilanów

topZNAJDŹ CHWILĘ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE !!

BABOR BEAUTY SPA to miejsce, w którym można zwolnić tempo, wsłuchać się we własne ciało i prawdziwie odpocząć. Relaks w naszym SPA ma zbawienny wpływ na urodę i pozytywnie oddziałuje na zdrowie.

To pierwsze w Polsce SPA niemieckiej marki BABOR – lidera kosmetyków,  stworzone dla osób szukających kojącej atmosfery  i chęci poprawy wyglądu. BABOR łączy dobra pozyskiwane z natury z innowacyjnymi osiągnięciami nauki tworząc jakość na najwyższym poziomie.

Zmysłowo urządzone gabinety kosmetyczne  zapewniają komfort  dla głębokiego odprężenia.  Doświadczony personel gwarantuje dobrą atmosferę i indywidualnie dobraną pielęgnację.

Do zobaczenia

BABOR Team

Pielęgnacja twarzy

Dzięki połączeniu doskonałych kosmetyków i odpowiednich metod pielęgnacyjnych możliwe jest uzyskanie długotrwałych efektów, ponieważ korzyści czerpie nie tylko skóra, ale również cały organizm.

zobacz szczegóły ++

Pielęgnacja ciała

Aby jednocześnie spełnić wszystkie te potrzeby BABOR stworzył serię produktów, które zapewnią optymalną pielęgnację, niezwykłe doznania, ale i widoczne rezultaty.

zobacz szczegóły ++

Pielęgnacja dłoni i stóp

Produkty BABOR SPA Shaping for body optymalnie się uzupełniają i optymalnie dbają o Twoje dłonie i stopy bez względu na porę roku.

zobacz szczegóły ++

Pielęgnacja kobiet w ciąży

W powstawanie nowego życia zaangażowany jest cały organizm :podczas 40 tygodni ciąży dopasowuje się on  do nowych warunków. Kobieta powinna poświęcić więcej uwagi swojemu ciału, ponieważ jej dobre samopoczucie przenosi się także na dziecko.

zobacz szczegóły ++

Mapka dojazdu

Kontakt

BABOR BEAUTY SPA Warszawa-Wilanów
Sarmacka 6 lok. 2i
02-972 Warszawa
tel.: 22 403 13 00

tel. kom.: 795 555 795

babor@babor-beautyspa-wilanow.pl